دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨  |  
 » 
عنوان‌ها
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
اخبار > «دانشگاه یک کشوری اگر اصلاح شود ، آن کشور اصلاح می شود». امام خمینی (ره)


  چاپ        ارسال به دوست

«دانشگاه یک کشوری اگر اصلاح شود ، آن کشور اصلاح می شود». امام خمینی (ره)

باسمه تعالی

«دانشگاه یک کشوری اگر اصلاح شود ، آن کشور اصلاح می شود». امام خمینی (ره)


دانشگاه آزاد اسلامی نهادی برآمده از اصل انقلاب اسلامی و با اهداف عالیه در راستای تحقق آرمان های اصیل انقلاب اسلامی ایران در مسیر خود همواره فراز و نشیب های بسیاری را تجربه نموده است و اینک با هدف گذاری برای تحول به دانشگاه تراز انقلاب اسلامی و قرار گرفتن در جایگاه اول انتخاب متقاضیان تحصیل به حرکت مبارک خود ادامه می‌دهد.

دیدگاه تمدنی رئیس محترم هیأت مؤسس و امناء دانشگاه آزاد اسلامی و تأکید ایشان بر ارتقاء جایگاه علمی و فرهنگی دانشگاه و رویکرد انقلابی به امورات دانشگاه عرصه را بر برخی عناصر فاقد صلاحیت در دانشگاه تنگ نموده و این عناصر،جریانی از تخریب جایگاه و شخصیت ایشان را در رسانه ها و فضای مجازی به راه انداخته است تا در مسیر اصلاح امور دانشگاه اخلال ایجاد نماید.

این جریان و این هجمه ها مسأله جدیدی نیست و هرگاه قرار بر برخورد با افراد صاحب رانت و نفوذ و مسأله دار بوده، این مسائل را به دنبال داشته است که حملات رسانه ای روزهای اخیر کسانی که بدنبال تضعیف ارزشهای دینی و انقلابی در دانشگاه آزاد اسلامی هستندنیز جدای از این امر نیست. لذا ما اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال ضمن حمایت کامل از اقدامات قاطع و انقلابی دکتر ولایتی رئیس هیأت موسس و امناء دانشگاه آزاد اسلامی،درخواست داریم که اصلاح امور دانشگاه در روندی مداوم و با قدرت پیش رود و دانشگاه آزاد اسلامی در کمترین زمان به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان به جایگاهی که در شأن آن است برسد.

انتظار اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه جز دستیابی به دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی، سرآمد در فرهنگ،علم، فناوری و توانمند در حلّ مسائل و مشکلات کشور و انقلاب اسلامی و محیطی سالم از نظر فرهنگی با چشم انداز و آینده ای روشن نبوده و نخواهد بود. بی شک با حمایت مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای که همواره پشتیبان دانشگاه بوده و هستند، کشتی دانشگاه از طوفان ها و موج های گاه و بیگاه که قصد امنیت و آرامش و فعالیت دانشگاه را می کند، به سلامت عبور خواهد کرد و در این راه مااساتید بسیجی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و انشاء الله با تمام توان در جهت اعتلای نام و جایگاه دانشگاه گام بر میداریم.

و من الله التوفیق

کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال


١٣:٣٤ - چهارشنبه ١٨ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٧٠٢    /    تعداد نمایش : ١٦٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
لینک‌های مرتبط

           
   
             
             
             
             
             
             
             
             
               
             
             
             
             
             
 
Copyright © 2013   www.Aukh.ac.ir    -  All rights reserved.     کليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد خلخال ميباشد