يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨  |  
 » 
عنوان‌ها
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
اخبار > جلسه هیات رئیسه و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال در خصوص ایمن سازی


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه هیات رئیسه و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال در خصوص ایمن سازی

هیات رئیسه واحد در جلسه مورخ 97.10.16، تصمیات مهمی در خصوص انجام اقدامات سریع و مطمئن در جهت ایمن سازی فضاها و ساختمان های واحد اتخاذ نمود.

به گزارش روابط عمومی واحد، دکترحجت اله درخشان در ابتدای جلسه ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان سانحه سقوط اتوبوس واحد علوم و تحقیقات به کلیه اعضای هیات رئیسه دستور دادند بخش های خطرناک و بحرانی هر حوزه را شناسایی نموده و جهت رفع آنها اقدام عاجل معمول نمایند. معاونت اداری و مالی واحد نیز ماموریت یافت همکاری سریع با کلیه حوزه ها در این خصوص داشته باشد. در خصوص ایمن سازی مجتمع ورزشی، خوابگاه ،محوطه و بوفه ها نیز دستورات لازم به معاونت دانشجویی فرهنگی داده شد. معاونت پژوهش و فناوری نیز مامور ایمن سازی آزمایشگاه ها و کارگاه ها شد و مصوب شد که با همکاری معاونت اداری و مالی، اقدامات لازم در خصوص جذب تکنسین های مورد نیاز را انجام دهد.

بر این اساس مقرر شد مجتمع های واحد نیز سریعا کمیته فنی ایمن سازی مجتمع ها را با حضور افراد ذیفن و نماینده تشکل های دانشجویی تشکیل داده و کلیه فضاها و ساختمان های واحد را مورد بررسی دقیق قرار داده و مسائل و مشکلات موجود را بر حسب اهمیت، لیست نمایند. پس از جمع بندی نقایص و مشکلات مقرر گردید پیشنهاد ایمن سازی مربوطه در جلسه آتی هیات رئیسه طرح و تصویب گردیده و اقدامات لازم برای رفع آنها انجام شود.

 

 


١٣:٢٩ - يکشنبه ١٦ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٧٢٠    /    تعداد نمایش : ١٦٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
لینک‌های مرتبط

           
   
             
             
             
             
             
             
             
             
               
             
             
             
             
             
 
Copyright © 2013   www.Aukh.ac.ir    -  All rights reserved.     کليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد خلخال ميباشد