شنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٩  |  
 » 
عنوان‌ها
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
اخبار > نشست علمی امنیت خانواده ونقش آن در پویایی وپایایی امنیت اجتماعی جامعه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال


  چاپ        ارسال به دوست

نشست علمی امنیت خانواده ونقش آن در پویایی وپایایی امنیت اجتماعی جامعه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال

 نشست علمی امنیت خانواده ونقش آن در پویایی وپایایی امنیت اجتماعی جامعه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال

 نشست علمی  امنیت خانواده با همکاری گروه معارف وبسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال با حضور مسئولین استانی وشهرستان خلخال در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال برگزار شد.

در ابتدای این نشست دکتر درخشان ریاست دانشگاه ضمن خوش آمد گویی به اعضای نشست و تشکر از مجموعه بسیج اساتید بخاطر برگزاری این نشست اظهار کرد: برگزاری چنبین نشست هایی جامعه و خانواده‌ها را از آسیب‌های اجتماعی مصون نگه می‌دارد. ایشان در ادامه به اهمیت توجه به امنیت نهاد خانواده اشاره کرده و امنیت جامعه را در گرو امنیت خانواده و توجه به پویایی آن دانستند و اظهار کردند: چنانچه بخواهیم جامعه‌ای با نشاط داشته باشیم باید امنیت خانواده‌ها را مورد توجه جدی قرار دهیم.

در ادامه اعضای نشست به تحلیل مهم‌ترین موضوعات پیرامون امنیت خانواده پرداختند و از مسئولیت اجتماعی تمامی آحاد جامعه در تأمین امنیت خانواده به بحث و گفتگو پرداختند. در این نشست مسائلی که امنیت خانواده‌ها را مورد تهدید قرار می‌دهند تشریح شد که از جمله آنها می‌توان به فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی نو پدید و نقش آن در ایجاد تغییرات اجتماعی و تهدیدات پیش روی خانواده‌ها، فقر و مشکلات معیشتی و درنیتجه آسیب‌پذیری خانواده‌ها و لزوم توجه مسئولین به سیاست‌گذاری در زمینه کاهش نابرابری‌های اجتماعی، و مدیریت تغییرات اجتماعی و فرهنگی در جهت مدیریت مسائل خانواده اشاره کرد.

دبیر نشست تخصصی دکتر ملکی در پایان ضمن تشکر از حضور اعضا و مشارکت مؤثر آنها در مباحث اجتماعی و برگزاری نشست‌های تخصصی اذعان کرد: تداوم چنین نشست‌هایی در دستور کار بسیج اساتید دانشگاه قرار دارد و جزء برنامه ها و اولویت های کاری بسیج اساتید می باشد.


١٤:٠٦ - چهارشنبه ١٣ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٧٥٤    /    تعداد نمایش : ٢٨٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
لینک‌های مرتبط

           
   
             
             
             
             
                          
                          
                            
             
             
             
         


   
 
Copyright © 2013   www.Aukh.ac.ir    -  All rights reserved.     کليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد خلخال ميباشد