چهارشنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٠  |  
 » 
عنوان‌ها
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
معرفی دانشگاه

نهال دانشگاه آزاد اسلامی که با حمايت مستقيم و ماندگار حضرت امام(ره) کاشته شد، هم اکنون با يک ميليون نهصد هزار دانش آموخته، يک ميليون و سيصد هزار دانشجو، سی هزار نفر پرسنل، يازده ميليون متر مربع فضای آموزشی و رفاهی و ششصد مدرسه سماء به عنوان منبع جوشان علم و دانش و بزرگترين دانشگاه حضوری جهان، افتخاری درخشان برای نظام جمهوری اسلامی ايران آفريده است.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال در تاريخ 1370/6/27 با کوشش و تلاش اهالی و مسئولان شهرستان و با تصويب هيأت امنای محترم دانشگاه آزاد اسلامی با کمترين امکانات تأسيس و از مهرماه 1371 در دو رشته مديريت صنعتی و کاردانی کامپيوتر به صورت رسمی فعاليت علمی _ آموزشی خود را آغاز نمود.

اينک با الطاف خداوند متعال و با تلاشهای مسئولان واحد در سالتحصيلی 94-93 نزديک به 2700  نفر  دانشجو در 82 رشته مشغول به تحصيل می باشند.

همچنين در حال حاضر اعضای هيأت علمی واحد 70 نفر، 64 نفر نيز بعنوان حق التدريس، مجموعا ً134 نفر بعنوان مدرس و 90 نفر پرسنل با واحد همکاری دارند.

تعداد فارغ التحصيلان از بدو تأسيس تا به حال 12000 نفر می باشد.

 

لینک‌های مرتبط

           


   
         
   
         

   
         
   
         

   
         

            

   
         

   
           

   
         

   
         

   
         

   
         

   
         

   
            
 
Copyright © 2013   www.Aukh.ac.ir    -  All rights reserved.     کليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد خلخال ميباشد